wtorek, 15 października 2013

Skok w czasoprzestrzeń

15/10/2013

ierwotnie chciałem ująć treść tego posta w poprzednim ale to jednak inny nieco wątek, więc rozdzieliłem je i tak powstał Skok w czasoprzestrzeń.
A więc kontynuując ...nie wiem, czy spieszy mi się tak, jak Fred'owi z "Zagubionej Autostrady"? W końcu On w tej scenie jest ścigany przez policję. Cel „podróży” w moim przypadku jest zatem inny. Obraz sprzęgła życia współczesnego świata wprawiony w takie właśnie tempo na tle ciemnej nocy sprawiają, że ten cel jakby uciekał w jeszcze szybszym tempie. Ja też czasami mam takie wrażenie będąc zanurzony w kieracie walki w kopalni gruzu;) Pojawiają się jednak obrazy w mojej wyobraźni, które, choć póki co, są bardzo odległe, to ich renesansowy charakter buduje moją motywację i przybliża mnie do wyznaczonego celu. Wnętrza Mount Grace Priory w Anglii są blisko tego, jak wyobrażam sobie wnętrza wieży w przyszłości.

Mount Grace Priory, Staddlebridge, Northallerton , North Yorkshire w Anglii.
źródło: http://www.flickr.com/photos/glenbowman.
          


3 komentarze:

 1. Chyba wolę zdjęcia gruzu. Zwłaszcza znikającego gruzu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie mogę doczekać się kiedy ten gruz wreszcie zniknie. Wprowadzam się w nastrój wizji przyszłości nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni. To wszystko dla pokrzepienia dusz;) Nie łatwo jest przeżyć kierat kopalnianej rzeczywistości, nie łatwo;) pzdr.

   Usuń
 2. Ale cudna! Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń